Счетчик банкнот Magner 100 Digital

Артикул: DLT-7613
В наличии

41 310 грн.

Описание

Дизайн, ергономіка, зручність користування лічильником банкнот Magner 100 Digital.

Повнорозмірна клавіатура забезпечена російськомовними написами, меню русифіковане. Інтерфейс настільки зручний і зрозумілий, що не потрібна навіть інструкція по роботі з апаратом. На дисплеї відображаються всі режими меню і результати роботи лічильника: дані про вибрану валюту, режим сортування, кількість і суму порахованих банкнот, різноманітних номіналах в змішаній пачці і сумі по кожному номіналу окремо, заданому розмірі пачки, а також інформація про включення детекції з кодами помилок при виявленні фальшивих або підозрілих грошей.
Лічильник розрахований на повний робочий день, при невикористанні переходить в енергозберігаючий режим - через час, встановлений користувачем (1-30 хвилин). При необхідності даний режим можна скасувати.

Рахунок.
Magner 100 Digital працює на двох швидкостях (1100 - простий рахунок, 1000 - рахунок з детекцією). На ньому можна вважати банкноти одного номіналу і обробляти в режимі «Мікс» змішану пачку грошей (з банкнот однієї валюти будь-якого номіналу і орієнтації). Лічильник може акумулювати дані по всіх збережених пересчетам. Також існує функція режиму накопичення - «сума» і режим збереження накопичення при відключенні харчування - «головна сума». У режимі «деталізоване меню" виводиться на екран інформація по кожному номіналу, а також підсумкова кількість і загальна сума банкнот. При бажанні цю інформацію можна роздрукувати на принтері. Крім банального рахунку, апарат формує пачки по заданій кількості купюр.

Сортування.
Функція сортування реалізована в напівавтоматичному режимі через відсутність у Magner 100 Digital бракувальної кишені.
Задавати параметри можна двома способами: за першим номіналом в пачці або по заданому вручну. При виявленні банкноти іншого гідності рахунок припиняється. Для зручності вилучення купюр, можна встановити функцію «відокремлення від загальної пачки» - неправильні банкноти в приймальному лотку будуть відокремлені від загальної маси слістивателямі. Залишається вилучити її та продовжити рахунок. У загальну суму вона не включається. Результат відбраковування відображається на дисплеї.

На пом'ятих, рваних грошах або з частково пошкодженими захисними ознаками процес сортування також зупиняється. До загального рахунок такі банкноти не включаються. Якщо банкноти були справжніми, але з загнутими куточками (порушення геометрії банкноти), їх можна розправити, покласти в подає кишеню, і вони будуть приплюсовані до підсумкової суми.
При заминанні купюри (таке трапляється, якщо в пачці була пом'ята або пошкоджена банкнота) лічильник зупиняється, висвітлюючи код помилки. Для вилучення банкноти відкидають вгору передню кришку, яка відкриває огляд тракту проходження банкнот і внутрішню поверхню з датчиками детекції. Щоб витяг було плавне і не привело до пошкоджень банкноти, рекомендується вручну обертати ролики в подавальній кишені.

Детекція.
Перевірка справжності банкноти включає зняття інфрачервоного образу банкноти з високою роздільною здатністю 40 dpi, перевірку наявності і розташування магнітних міток (в лічильнику встановлений центральний шестиканальний магнітний датчик і два бокових МГ-датчика), перевірку відсутності світіння паперової основи і люмінесценції окремих міток і волокон в УФ світлі (в апараті дві групи УФ-датчиків), перевірку розміру і оптичної щільності банкноти. Розташування сенсорів схоже з таким у Magner 100 Digital і повністю охоплює магнітні мітки російських рублів, доларів США і євро. В тракті проходження банкнот також розташовані групи просвітні датчиків, що визначають перекіс банкноти і її здвоєність.
Перевірка банкнот на окремо взятих приладах - спочатку на детекторах, потім на лічильнику - займе набагато більше часу, ніж робота на одному Magner 100 Digital. При бажанні можна відключити окремі групи датчиків детекції або відключити всі види детекції. У цьому випадку визначення номіналу банкноти буде здійснюватися RGB-датчиками (за кольором) без її детектування.

Сервіс.
В процесі експлуатації у внутрішніх порожнинах і механізмах лічильних машин накопичується пил, забруднюються транспортувальні, що скидають, розділові, що подають ролики. Конструкція Magner 100 Digital передбачає простий і зручний доступ до різних ділянок тракту проходження банкнот, що зручно для догляду за апаратом. Не забувайте проводити щоденне чищення лічильника, яка полягає в банальному змахування пилу пензликом або безворсовой тканиною з датчиків детекції. Це займає всього кілька хвилин, зате апарат буде служити довгі роки.
Повноцінне технічне обслуговування приладу, що включає в себе розбирання апарату, чистку всіх вузлів, складання і калібрування блоків детекції повинен проводити сертифікований інженер.

Оновлення програмного забезпечення.
При появі у світ нової купюри або оновленні дизайну старої, зі зміною розташування елементів детекції, в лічильнику Magner-100 Digital можна оновити програмне забезпечення. На задній панелі приладу є інтерфейс USB і RS232C, які служать для зв'язку з ПК і принтером, з метою систематизації і роздруку результатів перерахунку, для підключення виносного дисплея і поновлення програмного забезпечення.

Функціональні можливості:

Висока швидкість подсчета. Мультівалютность. Повноцінна перевірка достовірності за ІК, СФ і магнітним ознаками захисту. Формування пачки по заданій кількості банкнот, а також на задану користувачем суму. Наскрізний перерахунок змішаної пачки. Можливість перерахунку банкнот однієї валюти будь-якого номіналу, орієнтації, емісії з визначенням їх автентичності та зі звітом про загальну суму по номіналах і про кількість банкнот. Відображення на екрані всіх вироблюваних дій лічильника, в тому числі даних про вибрану валюту, режим сортування, кількість і суму порахованих банкнот, кількості банкнот в кишені відбракування, заданому розмірі пачки; включенні детекції. Наявність функції «Головна СУМА»: лічильник акумулює дані по всіх збережених пересчетам і виводить на екран (або принтер) деталізовану інформацію по кожному номіналу, а так же підсумкові кількість і суму банкнот.  Застряглі банкноти легко витягуються з тракту лічильника. Перехід лічильника в енергозберігаючий режим протягом часу, встановленого користувачем (від 1 до 30 хвилин), при необхідності даний режим можна відключити.


Характеристики

Вес10 кг
БрендMagner
Питание110 Вт
Датчики/вид детекцииУльтрафиолетовая, Инфракрасная, Магнитные метки, Датчик изображения, Датчик цвета, По размеру.
Размеры банкнотМин. 90×60 мм, Макс. 180×100 мм
Размеры (Ш × Г × В)296 (Ш)×325 (Д)×280 (В) мм
Дисплейграфический ЖК-дисплей 3,1, разрешение 192х128 пикс.
ИнтерфейсUSB, RS-232C
Скорость счетасортировки - 1100 банкнот/мин. — простой подсчет, 1000 банкнот/мин. — пересчёт с детекцией.
Емкость загрузочного бункера500 банкнот
Функции200 банкнот
Опциивыносной дисплей, принтерПрограммы для взаимодействия счетчика и компьютера - (опционально)«Главная сумма» - (вывод итогов операционного дня на компьютер)

Отзывы посетителей(0)

Доставка по Украине

Товары, представленные на нашем сайте могут быть доставлены в любой населенный пункт Украины. Доставка товара по Украине осуществляется нашими партнерами, транспортными компаниями:
 • Новая почта
 • Интайм
 • САТ
 • Деливери
 • Ночной Экспресс
 • и т.д.
 • Стоимость доставки оплачивает получатель.
 • Наша служба доставки гарантирует целостность и качество доставляемого товара.
 • Вы можете отказаться от получения товара, если он не соответствует заявленным характеристикам.
 • Доставка по Украине осуществляется при 100% оплате заказанного товара.

Доставка по городу Сумы

 • При заказе на сумму от 300 грн. доставка товара по городу Сумы ДОГОВОРНАЯ.
 • Стоимость доставки габаритных товаров составляет от 120 грн.
 • Занос оборудования, подключение и пусконаладочные работы оплачиваются отдельно.
 • Стоимость и порядок оплаты дополнительных услуг согласовываются с менеджером.

Доставка товаров осуществляется с понедельника по субботу. Время и условия доставки предварительно согласовываются.

Оплата онлайн

Уважаемые покупатели!

Предлагаем Вас следующие варианты оплаты:

Наличный расчёт

Расчеты производится только в национальной валюте.

Оплатить можно у нас в офисе. Существует возможность наличной оплаты на наши банковские реквизиты согласно реквитатам счет фактуры с указанием наименования товара и точной стоимости (без оплаты процентов за перечисление).

Предоставляются документы:

 • товарный чек;
 • договор купли-продажи;
 • гарантийный талон;
 • документация к товару.

Безналичный расчёт

Для физических лиц

Visa Master-card

Платежи проводятся с помощью международной системы ЛикПей. К оплате принимаются любые карты мира пригодные для международных платежей

Предоставляются документы:

 • товарный чек;
 • договор купли-продажи;
 • гарантийный талон;
 • документация к товару.

Безналичный расчет для ФЛП

Предоставляются документы:

 • счет-фактура;
 • договор купли-продажи;
 • расходная накладная;
 • гарантийный талон;
 • документация к товару.

Безналичный расчет для юридических лиц

Предоставляются документы:

 • счет-фактура;
 • договор купли-продажи;
 • расходная накладная;
 • налоговая накладная;
 • гарантийный талон;
 • документация к товару.

Магазин в Сумах

Будем рады видеть вас в нашем торговом зале по адресу: г. Сумы, ул. Димитрова, 2 (вулиця Дмитра Багалія, 2)

Офис-центр:
г. Сумы, пр. М.Лушпы, 11
тел. +38(0542) 32-24-92
факс +38(0542) 60-40-01


Торговый зал:
г. Сумы, ул. Димитрова, 2 (вулиця Дмитра Багалія, 2)
тел. +38(0542) 78-76-05 торговый зал
моб. +38(099) 566-11-55, +38(096) 063-03-43
моб. +38(099) 746-07-57 сервис

ТОВ МБП "Делота" delota@delota.com.ua

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ КОМПАНИИ

Наверх
×
Обратный звонок
Заполните все поля
×

Заказать звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время