Описание
Лічильник Magner 75 D завдяки оптимальному набору функцій - перерахунок, детекция, фасування банкнот заданою кількістю - застосовується в різних організаціях, таких як малі і середні приватні компанії, підприємства оптової і роздрібної торгівлі, каси прийому платежів, відділення банків. У Магнер 75 D реалізовані виключно основні, необхідні функції, що позитивним чином впливає на його вартість, не погіршуючи при цьому технічних характеристик.
Традиційне японське якість, що виражається в міцності деталей і механізмів, надійності їх з'єднання, застосуванні відповідного ПО, дозволяє тривалий час експлуатувати пристрій без поломок і збоїв в роботі. Подає кишеню лічильника Magner 75 D, розрахований на 500 банкнот, особливо зручний для роботи в організаціях з великим щоденним оборотом готівки.
Характерні особливості:
- Magner 75 D здатний до тривалої безупинної роботі в умовах інтенсивної експлуатації, але необхідно пам'ятати, що при постійному використанні лічильника більше 1 робочої зміни (8 годин) на добу, періодичність сервісного обслуговування буде частіше рекомендованої в інструкції (1 раз в 90 днів).
- Корпус лічильника виготовлений з міцного светлосерого пластика з чорною панеллю керування, на якій знаходиться ЖКдісплей, що відображає результати перерахунку, активні режими роботи і детекції. Крім дисплея на панелі управління доступні цифрові та функціональні клавіші. Подає кишеню Magner 75 D оснащений напрямними пластинами для банкнот.
- Підключення лічильника до ПК або зовнішнього дисплею можливо при додатковій установці порту на задній поверхні пристрою, не встановленого в базовій моделі.
Режими роботи і функції:
1. Magner 75 D призначений для роботи з різними валютами. Подає кишеню лічильника вміщує до 500 банкнот, приймальний - до 150. Можливі три швидкості роботи приладу:
∙ 600 банкнот / хв - для перерахунку максимально зношених, зношених банкнот
∙ 1200 банкнот / хв - для банкнот середнього ступеня зношеності
∙ 1600 банкнот / хв - найвища швидкість роботи, призначена для перерахунку нових, які не були в обігу банкнот
2. Необхідна для роботи швидкість може бути встановлена користувачем шляхом натискання клавіші SP на панелі управління. На ЖКдісплее буде відображатися індикатор, який вказує на обрану швидкість: SP1 - відповідає 600 банкнот / хв, SP2 - 1200 банкнот / хв, SP3 - 1600 банкнот / хв.
3. Magner 75 D здатний до роботи в наступних режимах:
∙ режим простого перерахунку
∙ режим перерахунку з підсумовуванням
∙ фасування банкнот заданою кількістю
∙ фасування банкнот заданою кількістю з підсумовуванням
Режим простого перерахунку.
Результатом роботи в режимі простого перерахунку буде кількість купюр, оброблених під час поточної операції, без підсумовування з результатами попередніх перерахунків. Отримані дані відображаються в 4х розрядної рядку дисплея.
Можливий автоматичний запуск режиму простого перерахунку і ручний старт, який наразі триває користувачем. Вибір режиму запуску відбувається за допомогою клавіші Man / Auto на панелі управління. При обраному ручному запуску для початку перерахунку потрібно натиснути кнопку START на панелі управління. При вибраному режимі ручного запуску перерахунку на дисплеї відображається індикатор MAN.
Режим простого перерахунку з підсумовуванням.
Для переходу в режим перерахунку з підсумовуванням необхідно перед початком перерахунку натиснути клавішу ACCM на панелі управління. Результатом перерахунку в режимі підсумовування буде загальна кількість купюр, перелічених з моменту переходу в даний режим до його відключення, незалежно від кількості перерахунків в цей період. Перерахунок в режимі підсумовування застосовується для визначення кількості банкнот, оброблених за певний час (наприклад, за одну зміну) або для підрахунку загальної кількості банкнот, що перевищує місткість приймальної кишені (150 штук). При роботі в режимі підсумовування на дисплеї відображається індикатор ACCM, результат перерахунку виводиться в 4х розрядної рядку дисплея.
Режим фасування банкнот заданою кількістю.
Зручний при підготовці готівки до інкасації. Перед початком перерахунку необхідно задати потрібну кількість банкнот в пачці за допомогою цифрової клавіатури панелі управління. Набране значення відобразиться в 3х розрядної рядку ЖКдісплея. При необхідності значення можна обнулити, для чого потрібно кілька разів натиснути на клавішу 0. Так само як і при режимі ручного перерахунку можливий автоматичний або ручний старт відліку заданого кількості банкнот.
Режим фасування банкнот заданою кількістю з підсумовуванням.
Аналогічний попередньому режиму, але в 4х розрядної рядку дисплея відображається загальна кількість перелічених і розфасованих банкнот з моменту початку фасування. Для активації цього режиму необхідно перед початком перерахунку з фасуванням натиснути клавішу ACCM.
Функції:
∙ детекция за розміром (контроль довжини банкноти);
∙ установка рівня щільності банкнот;
∙ використання клавіші CLR.
Детекція за розміром (контроль довжини банкноти).
Детекція за розміром дозволяє відбракувати банкноти, які не відповідають заданим користувачем параметрам. Режим контролю довжини банкноти включається шляхом натискання клавіші D на панелі управління, при цьому на дисплеї відображається відповідний символ. У подавальній кишені необхідно налаштувати напрямні пластини так, щоб відцентрувати знаходяться в ньому банкноти. При виявленні банкнот не відповідають заданим розмірам процес рахунку зупиняється, а на дісплей виводиться повідомлення про помилку dS1.
Установка рівня щільності.
Застосовується або для роботи з банкнотами різних валют, що відрізняються по щільності, або для перерахунку банкнот, що мають різну щільність внаслідок старості, зношеності і т. Д. Найбільш чутливим є перший рівень. При його активації перераховуються нові і дуже світлі банкноти. Останній, п'ятий рівень, призначений для перерахунку старих, зношених і дуже темних банкнот. Решта рівні є проміжними.
Регулювання рівня щільності може здійснюватися користувачем за допомогою кнопки із зображенням стрілки на панелі управління. При виборі п'ятого рівня щільності часу, поки індикатор починає блимати, сигналізуючи про відключення дубльдетектора і можливе пропуску здвоєних банкнот.
Кнопка CLR (скидання).
Кнопка CLR призначена для обнулення результатів рахунки або для скидання повідомлення про помилку зі збереженням при цьому результатів рахунки.
Експлуатація та догляд.
Робоча поверхня, на якій розташовується лічильник, повинна бути рівною, що не піддається впливу вологи і прямих сонячних променів. Необхідно відповідність параметрів електричної мережі у межах, зазначених у інструкції. При тривалому простої лічильника слід відключати харчування шляхом натискання кнопки OFF.
У комплекті з Magner 75 D поставляється пластиковий чохол для захисту лічильника від пилу, який потрібно використовувати в неробочий час. Рекомендується щодня очищати зовнішню поверхню і видимі деталі механізму лічильника за допомогою м'якої безворсовой серветки. Щотижня слід проводити більш ретельне очищення, використовуючи пилосос і балончик зі стисненим повітрям. Для очищення роликів можливо застосовувати спеціальну очищувальну картку Magner, яка пропускається 3 - 4 рази через лічильник (1 цикл очищення). Один раз в три місяці технічне обслуговування лічильника повинен здійснювати інженер сервісного центру, при інтенсивному використанні пристрою частоту сервісного обслуговування необхідно збільшити.
Характеристики
Вес | 7.3 кг |
Бренд | Magner |
Питание | 220 Вт |
Размеры банкнот | мин. 100х50 мм; макс. 180х95 мм; толщина 0,05-0,2 мм |
Размеры (Ш × Г × В) | 280 х 230 х 250 мм |
Дисплей | жидкокристаллический |
Скорость счета | 600, 1200, 1500 банкнот/мин. |
Емкость загрузочного бункера | 500 банкнот |
Механизм подачи банкноты | роликовый, фрикционного типа |